banner

Jūs esate čia

Apie mus

UAB "SCANDEX" savo veiklą pradėjo 1995 m. kaip bendra Lietuvos ir Suomijos įmonė, kuri nuo pat pirmų veiklos metų tiekė išskirtinai kokybišką skandinavišką produkciją.

Pagrindinė įmonės veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba statybiniais ir pramoniniais įvairios paskirties dažais, lakais, klijais, efektiniais struktūriniai tinkais. Platus pasirinkimas produktų medienos, metalo  apdailai. Asortimenta papildėme antikoroziniais cinku prisotintais dažais bei patinomis kalvių darbams. Gausus pasirinkimas aukštos kokybės novatoriškų produktų medienos apdailai iš Italijos  SAYERLACK - lakai, gruntai, dažai, emalės, beicai, patinos, sendinimo priemonės, priedai  stiklo dažams bei kitos priemonės.  Taip pat siūlome įsigyti darbo įrankius, darbo saugos priemones, elektrinius įrankius.

Platus pasirinkimas tvirtinimo detalių bei įrankių statybai ir remontui,stalių,  namų ūkio darbams bei gamybai.

Klientų patogumui atidarytas  UAB "SCANDEX" padalinys  Panevėžyje, kur rasite platų pasirinkimą dažų interjerui bei eksterjerui, taip pat pramoninių dažų tiek metalo, tiek medžio apdailai.

Savo klientams siūlome ne tik platų produkcijos pasirinkimą, greitą ir malonų aptarnavimą, profesionalią konsultaciją, bet ir lanksčią nuolaidų sistemą.

©2012  Visos teisės saugomos. Pramonės pr. 46A LT-50302 Kaunas  Dažų skyriaus tel. (8-37) 338 111  Tvirtinimo el. skyriaus tel. (8-37) 338 110 El. p. scandex@scandex.lt

Sprendimas  gomake